Щоб домогтися високих результатів у підготовці до складання тестів ЗНО з математики варто врахувати такі рекомендації:

- Готуватися до складання тестів ЗНО потрібно обов'язково. Але далеко не всі випускники розуміють, наскільки важливо готуватися до ЗНО, і просто нічого не роблять. Але в цьому питанні не вийде сподіватися на щасливу долю, і шкільних знань буде достатньо для того, щоб відповісти на всі тести правильно. При хорошому рівні підготовки у школі можна скласти, але питання як?

- Не відкладайте підготовку. Краще почати готуватися до ЗНО за рік, або навіть почати готуватися за два роки до тестування. Особливо якщо це такий складний й об'ємний предмет, як математика. Знання забуваються враховуючи, що тестуються знання, починаючи з 6 класу.

- Важливо врахувати систематичність підготовки до ЗНО. Дотримання чіткого графіка дозволить викорінити лінь, безпосередньо контролювати свою підготовку і виявляти ті теми, вивчити які набагато складніше й акцентувати на них свою увагу. Оптимальний режим таких занять - це двічі в тиждень по півтори години.

- Зараз є багато підручників і матеріалів, які розповідають, як швидко підготуватися до ЗНО. Але потрібно пам'ятати, що самостійне вивчення вимагає значно більше часу. Воно позбавляє критичної оцінки, що може привести до не правильного розуміння матеріалу.

- Важливо не просто вивчити формулу, але ще отримати навички їх правильного застосування. Без розуміння важко вміти ними правильно користуватися. Ось вже в цьому допомагає як раз практика, яка вимагає більше часу.

- Корисно при підготовці до ЗНО знайти для себе партнера, з яким можна готуватися разом. Так можна ставити питання, розбирати складні й незрозумілі завдання, сперечатися та з'ясувати можливі розбіжності. Все це дозволить краще вивчити предмет.

- Особисто написаний конспект дозволить переосмислити інформацію і швидше її запам'ятати. А перед тестом можна просто перечитати свої замітки, тим самим оновити свої знання;

- Важливо готуватися до того, що при складанні ЗНО з математики  є обмеження в часі, напружена атмосфера, які можуть привести до стресової ситуації й завадити досягненню потрібного результату. Потрібно враховувати це і завчасно готуватися, вибудувати певну стратегію.

Особливості підготовки до ЗНО з математики

Репетитор - не панацея, але реальна допомога
Підготовка до ЗНО
Помилки в спілкуванні зі своєю дитиною в процесі підготовки до ЗНО.
Підготовка до ЗНО
Навіщо вчити математику?
Підготовка до ЗНО