Чи задумувалися ви про те, які у вас відносини з грошима? До якого фінансового стану ці відносини вас привели? Як вимірюється фінансове багатство? Кожен з фінансових станів має свої правила і має свої плюси та мінуси. Їх можна класифікувати на:

– Фінансовий колапс.

Це повний провал з грошима. Коли витрати є більшими за доходи. Заборгованість і кредити основна риса. Як жити далі не зрозуміло, адже кредити надають тимчасову допомогу, а ситуації в відмові посилюються.

– Фінансова бідність.

Стан, який можна назвати банкротством. Вы тратите все, что заробляєте. Грошей ніби вистачає, але немає впевненості у своєму майбутньому. Якщо зникне якесь джерело доходу, то вам доведеться багато попрацювати над пошуком нових способів доходу.

– Фінансове здоров’я.

Є впевненість у своєму фінансовому майбутньому, так як доходи більші ваших витрат. У вас немає хвилювань з приводу свого майбутнього, навіть якщо що-небудь зміниться в плані доходу. Ви впевнені, що завтра буде ще краще.

– Фінансовий захист.

Тут обсяг доступних засобів перевищує необхідний мінімум для виживання протягом більше шести місяців. Цей стан відкриває можливість подальшого фінансового росту.

– Фінансова надійність або фінансова стійкість.

Якщо ваш пасивний дохід покриває ваші мінімальні витрати, то у вас є фінансова стабільність. Простіший приклад – якщо проценти з банківського вкладу дозволяють вам вижити, навіть якщо ви більше ніде не заробляєте. Існує багато перехідних станів, які залежать від того, що для вас нормальне виживання. І, звичайно, крім дивідендів, має бути бажання мати яку-небудь діяльність. Це вже дуже хороший фінансовий стан. Головне тут – продовжити свою діяльність і насолоджуватися нею.

– Фінансова свобода.

Стан, коли ці ж дивіденди покривають всі можливі витрати. Тобто, завжди на все грошей вистачає. Це дає можливість зробити те, що вам подобається. А ваші дії необязательно мотивовані зароблянням грошей. Це чудова можливість знайти себе і жити в своє задоволення …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.