Усі знають, що гроші давно складають найважливішу частину нашого життя. Гроші дають людині можливість нормально забезпечувати себе їжею, житлом, одягом, дозволяють подорожувати і втілювати свої ідеї, а також відкривають шлях до свого особистого розвитку.

Гроші – це наш ресурс.

У кожної людини, природно, свої запити, але усі хочуть, щоб їх кількість була достатньою для реалізації цих запитів.

Дуже важливим чинником присутності грошей у вашому житті, є ваше відношення до них. Якщо відноситися до грошей, як до джерела усіх бід або дотримуватися думки, що мати багато грошей аморально, то так і буде: гроші уникатимуть вас, або ви їх не помічатимете (випускатимете можливість заробляти). Навіщо вони вам, якщо “соромитеся” їх присутності у своєму житті!

Про багатство (гроші) треба думати, як про благо. Цим ви і притягуватимете у своє життя гроші.

Але мало хотіти і поважати гроші, потрібні ще певні практичні навички по поводженню з ними. Однією з таких навичок є уміння робити правильні покупки.

Кінцеве поняття багата і бідна людина дуже відносне, але вміння аналізувати майбутню купівлю, оцінювати наслідки, які можуть настати за нею, робить людину значно багатшою за ту, яка не має таких навичок, але при цьому ж має  такий же рівень доходів.

Найцікавіше, що багаті, майже завжди, купують дешевше все те, що купують бідні. Багато людей, у яких проблема з грошима, просто не вміють шукати різні варіанти, а насправді все дуже просто.

По-перше, багаті купують не в сезон (наприклад шубу купують влітку).
По-друге, ті хто має гроші часто купують оптом.
По-третє, багаті купують якісніші товари, що приводить у тому числі і до економії.
По-четверте, вони вміють добре домовлятися про знижки.
По-п’яте, роблять більше вигідні покупки.
І так далі

Дуже часто людина робить купівлю більше на емоції, ніж виходячи з потреби. В результаті виявляється, що купівля не настільки потрібна і користуватися нею особливо не буде. Адже за неї заплачені, можливо, чималі гроші! Скільки часу треба, щоб заробити цю торбу грошей, скільки часу свого життя згаяний на непотрібну річ!

Добре, якщо така купівля десь припадатиме порохом або іржавітиме, а якщо вона ще вимагатиме догляду, або, ще гірше, перетвориться на статтю витрат (наприклад, якщо спокуситися на привабливу купівлю нерухомості за кордоном, при цьому не поцікавитися податковим законодавством цієї країни, то це може привести до чималої статті витрат) . Важко визнати багатою людину, яка придбала дорогу машину (довго складав гроші на свою мрію) і не в змозі придбати своє житло. Дуже часто ці люди і працюють, надалі,  в основному на коштовне обслуговування свого автомобіля.

Цим і відрізняється бідна людина від багатої. Багатий, обмірковувавши кожну купівлю, зберігає і економить свої гроші, що дає можливість їх інвестувати і примножувати.

Головне потрібно пам’ятати, що усі ці навички багатих при покупках втілюють по відношенню до грошей шанобливе ставлення, надаючи їм більше важливості і цінності. Окрім економії і уникнення наслідків необдуманих покупок, багаті люди на енергетичному рівні більше притягають грошей у своє життя.

Треба розділяти легкість в розставанні з грошима і безглузде марнотратство. Гроші люблять рух, але з часом вони уникають тих потоків, де їх недооцінюють.

Гроші йдуть до тих, хто знає їх істинну цінність!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.