1) Прийміть найважливіше фінансове рішення в житті – прийміть рішення відкладати певний відсоток заробітку в свій фонд свободи. 10, 12, 15 або 20 відсотків.
Якщо зараз це зробити важко – почніть з 3-5% і заплануйте що будете підвищувати відсоток при збільшенні вашого доходу.

Головний ключ – зробіть так, щоб заощадження накопичувалися автоматично (Наприклад домовтеся з банком, щоб під час вступу на ваш рахунок певний % грошей автоматично перераховувався). Кращий спосіб економити гроші полягає в тому, щоб взагалі не тримати їх в руках.

2) Стати інсайдером: вивчіть правила, перш ніж вступати в гру. Основні моменти:
– 96% взаємних фондів з активним менеджментом не здатні переграти ринок протягом 10 років поспіль. Причому ті що залишилися 4% в кожен момент часу входять різні фонди!

– Тому користуйтеся радою Уоррена Баффета: «рядовий інвестор навіть не повинен намагатися вибрати виграшні акції – це не вдасться ні їм, ні їх«помічникам». Ваша мета – вкласти гроші в цілі сектори економіки, які в сукупності обов’язково будуть демонструвати хороші результати. Цю задачу здатний вирішити недорогий індекс-фонд S&P 500 »

– Цифри прибутковості, які ви можете бачити в рекламі фондів невірні!
– Брокер діє в інтересах компанії, а не в ваших інтересах! Тому користуйтеся послугами незалежного фінансового консультанта.
– Міф: «при збільшенні прибутковості інвестицій завжди зростає ризик»
– Є інструменти, що дозволяють заробляти чималі гроші коли ринок росте і нічого не втрачати при його зниженні.
– Комісійні збори фондів з часом з’їдають в середньому до 60 відсотків вашого доходу! Там багато добре замаскованих податків і зборів. Ведення операцій через взаємний інвестиційний фонд обходиться в середньому в 3.17% в рік. Коли через індекс-фонд S&P 500 комісія буде складати всього 0.14%.

3) Переконайтеся, що виграш можливий.
Для досягнення успіху потрібно чітке розуміння. З’ясуйте, підрахуйте скільки грошей вам в дійсності знадобитися для досягнення фінансової безпеки, достатку або абсолютної незалежності.
– Порахуйте кількість щомісячних витрат і помножте на 12, щоб отримати число витрат в рік.
– Помножте на 20 отримане число. В результаті ось скільки вам потрібно накопичити на рахунку свободи, щоб забезпечити собі довічний дохід, який покриватиме всі ваші витрати і забезпечить фінансову безпеку, достаток або абсолютну незалежність.
Зазвичай виявляється, що фінансова свобода в кілька разів ближче, ніж ви думали!

Нижче наведено 5 чинників, що прискорюють досягнення вами вашої фінансової мети:

– Економте більше. Починайте відкладати більший відсоток при збільшенні доходів. Проаналізуйте всі можливі способи економії. Є у вас статті витрат, від яких можна з легкістю відмовитися?
– Заробляйте більше. Знайдіть можливість підвищити свою цінність на ринку і робити для людей більше, ніж будь-хто може очікувати. Тоді ваше життя і дохід будуть такими, які ви захочете.
– Скоротіть податки і комісійні витрати.
– Досягніть більшої прибутковості вкладень. Множення на 20 річних витрат робиться при розрахунку для мінімального доходу з інвестицій в розмірі 5% на рік. Чи є можливість отримувати більший дохід без зайвого ризику?
– Змініть спосіб життя на краще. Ви ще не думали про переїзд в інше місце, де жити дешевше, але краще?

4) Прийміть найважливіше інвестиційне рішення в життя.
Ви вже зробили один крок і відкладаєте відсоток з доходів? Відмінно, ви в грі! Але тепер вам потрібно залишитися в цій грі надовго і поступово збагачуватись.
Рішення про те, як розподіляти активи.
– Розподіляйте активи таким чином, щоб не втратити занадто багато при будь-якому розкладі.
– Діліть активи за ступенем безпеки, щоб частина ваших грошей завжди була під захистом.
– Вкладайте постійно одну і туж кількість грошей незалежно від стану ринку. Пам’ятайте, що спроба вгадати «правильний» момент ніколи не приносить успіху. Якщо ви вкладаєте постійно одну і туж кількість грошей, то ви купите більше одиниць на спаді. Це означає навіть якщо курс повернеться до колишньої позначки, на якій він був 10 років тому, ви все одно на цьому заробите!
– Здійснюйте регулярно ребалансування портфеля. Самі або з незалежним фінансовим консультантом. Хоча б раз на рік. Це вкрай необхідно для оптимізації доходів і зведення до мінімуму ризику волатильності.

5) Створіть довічний джерело доходу.
– Переваги всесезонного прибутку:
Вивчіть суть всесезонного підходу Рея Даліо і застосуєте її на практиці. За останні 30 років ця тактика демонструвала прибутковість в 85 відсотках випадків і лише чотири рази приносила втрати, де найбільша не перевищувала 3.93 відсотка. Середня річна прибутковість за останні 40 років була трохи нижче 10 відсотків після сплати комісії (9.72 відсотка, якщо точніше). Йдеться про реальний дохід, а не про перерахованому з урахуванням інфляції.
– Страхування доходу:
Визначте які ануїтети є оптимальними для вас з урахуванням вашого віку. Розгляньте можливість придбання гібридного ануїтету або застосування стратегії, яка забезпечує використання можливостей при зростанні ринку і оберігає від втрат при його падінні.
– Секрети супербагатіїв:
Досліджуйте можливість скорочення досягнення фінансової свободи на 30-50 відсотків за рахунок полісів страхування життя, які надають податкові пільги.

6) Вкладайте гроші, як 0.001 відсотка інвесторів
Знайдіть час і прочитайте короткі інтерв’ю з дванадцятьма самими видними фінансистами світу і найбільшими інвесторами в історії.
Співвідношення ризику і вигоди завжди повинна становити не менше 1: 5. Тобто при найгіршому розкладі ви програєте 1 долар, а при хорошому заробите 5 доларів.
Що ви можете зробити вже сьогодні, щоб вкладати гроші як 0.001 відсотка інвесторів?

7) Дійте, радійте життю і діліться з оточуючими!
– Майбутнє краще, ніж ви можете собі уявити. Разом з постійним розвитком технологій поліпшується якість життя кожної окремої людини. Всім знайомий закон Мура про подвоєння продуктивності комп’ютерів кожні 18 місяців. Але такий стрімкий прогрес також відбувається і в багатьох інших сферах. За даними ООН понад 3.4 мільйона чоловік вмирають щороку від хвороб, пов’язаних з дефіцитом питної води. Але зараз ізраїльська компанія «Water-Gen» виробляє пристрій, яке видобуває воду з повітря при вартості 2 центи за літр! За допомогою цих та подібних пристроїв дефіцит води в бідних країнах може бути усунутий вже найближчим часом. Можливості медицини в найближчі роки дозволять значно збільшити термін життя людини. Уже зараз є можливість створювати повністю працездатні органи і пересаджувати їх пацієнтам. «Асортимент» органів, які виходить зробити, постійно збільшується.
– Життя – це безперервний розвиток, що дає можливість ділитися з оточуючими.
Проведені дослідження знову і знову доводять той факт, що людина відчуває себе більш щасливою, витрачаючи гроші на інших, ніж на себе. Причому ці почуття тривають набагато довше, ніж від покупок для себе.
За останніми даними вже понад 120 мільярдерів віддали не менше половини свого майна на добродійність.
Джон Темплтон, що не зустрічав у своєму житті жодної людини, який сплачував би 8-10% від усіх своїх заробітків на благодійність і через 10 років не став би багатим.
Тому використовуйте 10% своїх доходів на благодійні цілі, на допомогу іншим людям і ви будете не тільки відчувати себе щасливою людиною, а й швидше станете багатими.

“Гроші. Майстер гри Ентоні Роббинс”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.