Коли потрібен репетитор?

Причини, по яких варто звернутись до репетитора з математики
Запобігання відставання від шкільної програми

   Часто методи викладання не відповідають швидкості засвоювання матеріалу конкретною дитиною, якщо навички розвиваються занадто повільно - школа навряд чи зуміє допомогти з цією проблемою. Деколи, з різних причин можуть почати відставати навіть найздібніші діти. Будь-який пробіл в знаннях тягне за собою інший пробіл. Якщо вчасно не надолужити, проблема сильно ускладниться і стане критичною. Як наслідок, відставання може привести до поганих оцінок, не успішної здачі ЗНО й, навіть,  до певних психологічних проблем у вигляді байдужості, поганої поведінки, апатії...

    Індивідуальний підхід в школі не можливий, враховуючи велику кількість дітей, тому репетиторство є хорошим виходом з цієї ситуації.
.

Поглиблене вивчення предмету, як допомога у визначенні професії

   Ваша дитина має здібності до певного предмета, хоче вивчити його більш досконало, то саме репетитор може в цьому допомогти. Шкільна програма обмежується кількістю годин викладання, стандартами необхідних знань, а репетитор може надавати інформацію, прищеплювати навички, які не передбачується шкільною програмою або викладається поверхово.

   Ви бачите в дитині такі здібності, її варто заохочувати й надихати. Ці заняття принесуть не тільки чудові результати в успішності (не лише з конкретного предмета), але збільшить імовірність вибрати професію, яка в житті вашої дитини буде приносити не лише достаток, а ще й задоволення. Чи не про це мріють всі без виключення?...

Підготовка до вступних іспитів чи здачі ЗНО

   Підготовка до вступних випробувань (ЗНО, в спеціалізовані школи) є основною причиною звернень до послуг репетитора. Досвід і знання всіх аспектів проблем, які виникають в процесі навчання, дозволять репетитору у співпраці з батьками правильно підготувати дитину до іспитів, усунути, в тому числі психологічні проблеми.

   Партнерство репетитора з батьками сильно допоможе дитині знизити страх перед можливим провалом, особливо при складанні ЗНО. Важливо підготувати дитину до того, що обмеження в часі, напружена атмосфера, можуть привести до стресової ситуації й завадити досягненню потрібного результату. Навчити дитину справлятись з цим.

Можливість зберегти нерви і стосунки зі своєю дитиною

   Навіть, якщо ви не дуже зайнята людина і можете самостійно надати допомогу в навчанні, то все одно варто звертатись до сторонньої допомоги. Всі батьки в певній мірі знайомі з ситуацією, коли діти сперечаються з ними. Суперечки важливі для розвитку дитини, оскільки це демонструє їх індивідуальність та прагнення бути незалежними, але не всі вміють правильно себе вести в цих суперечках. Особливо, коли мова йде про предмет, який дитині дається важко.

    У таких випадках репетитор позбавить батьків від багатьох неприємних ситуацій. Заперечення можуть виникати перед зустріччю з репетитором, проте дуже рідко дитина буде так само протестувати перед сторонньою людиною. Крім того, довіряючи дитину професіоналу, ви будете впевнені, що навчання пройде вдало, без непотрібних клопотів та стресу.

Людина, що займається зі школярем, повинна бути професіоналом. Правильно обраний репетитор - це важливий критерій успіху. Не завжди кілька вищих освіт у педагога гарантують результат. Він може бути дуже розумним, але не здатним доступно пояснити певні теми конкретній дитині.

Тематичні статті

Помилки в спілкуванні зі своєю дитиною в процесі підготовки до ЗНО.

Впевненість у своїх силах, психологічна стійкість для дитини не менш важливі, ніж знання предмету під час складання ЗНО та іспиту...

Консультації психотерапевта з дітьми та підлітками

 

Репетитор - не панацея, але реальна допомога

Чому репетиторство не вирішує всі проблеми з навчанням відразу або вирішує лише частину проблем...

Як знайти професійного репетитора?

Репетитор – це окрема професія в освіті без якої важко уявити повноцінне навчання у більшості учнів. Як уникнути ризику отримати не якісну послугу? Проте великий попит на їх послуги породжує появу не зовсім якісних пропозицій. Як же зрозуміти, чи зможе він надати якісну послугу та допомогти учневі підготуватись до іспитів чи здачі ЗНО?

Найкращий та надійний спосіб знайти хорошого репетитора  є рекомендація (але пам’ятайте, що в кожного різні цілі та ефективні методи підготовки для різних дітей можуть відрізнятися). Показником професійності є відгуки учнів, які вже отримували якісну послугу.

Більше ризику, якщо ви дізналися про репетитора з рекламних оголошень чи скористалися спеціалізованими сайтами для пошуку репетиторів. Щоб виділити серед пропозицій професіонала, зверніть увагу на текст в рекламі. Уникайте оголошень де пропонують допомогу в домашньому завданні, обіцянок швидкого результату і гарантованих високих оцінок.

Професійний репетитор не може брати на себе відповідальності стосовно оцінок, тому що оцінює знання вчитель, а не репетитор. Професіонал знає критерії оцінювання і працює над цим, але швидкість засвоєння знань в учня залежить від його навичок і знань.

Основною ціллю в репетиторстві є отримання знань. І репетитор повинен вибирати ті методики, які найкраще підходять для конкретного учня. Професійний репетитор повинен вміти визначити у дітей тип пам'яті та основні канали сприйняття інформації.  Тому володіння однією методикою може завадити в успішному навчанні для різних дітей.

Важливою є перша розмова з репетитором, яка завжди дозволяє скласти враження про його рівень. Репетитор повинен прояснити цілі навчання і по певних критеріях визначити можливості в досягнені цілі. Кожна ціль вимагає різних стратегій в підготовці. Наприклад, підготовка до ЗНО не дасть швидкого підвищення оцінок в школі, тому що не збігатимуться теми в навчанні.

Проговорити всі можливі моменти в процесі занять. Кількість годин для якісної підготовки не завжди можна визначити. Можна визначити час для викладання матеріалу, а от швидкість навчання у всіх різна та різний рівень стартових знань. Тому в процесі навчання може появитися потреба в корекції.

Психологічна сторона в репетиторстві теж дуже важлива. Репетитор не повинен пригнічувати свого учня. Ні дорослий, ні дитина не буде мати бажання вчитися, якщо відчуває себе недотепою чи неуком. Заняття повинні проходити в позитивній атмосфері.

Скористайтесь можливістю отримати якісну послугу в репетитора з математики. Одночасно, будучи професійним психотерапевтом, продуктивність послуги репетитора зростає, особливо у підготовці до ЗНО...

Завдання з математики

ЗНО

   Тести та завдання для підготовки учнів до складання ЗНО

Завдання

8 клас

   Тести та завдання для підготовки учнів до вступу у 8 клас

Завдання

9 клас

   Тести та завдання для підготовки учнів до вступу у 9 клас

Завдання

5 клас

Тести та завдання для підготовки учнів до вступу у гімназію.

Завдання

Конкурсні задачі з математики

Т У Т

2 thoughts on “Репетитор з математики”

  1. Ребят, извините что влезаю прям в разгар диалога,я просто новенький тут
    у вас,кто может ввести меня в курс дела,что происходит
    и кто чем увлекается

  2. Дуже дякуємо Вам, Володимире.
    Ви фахово та у відносно невеликий термін підготували нашу дитину до вступу у ЛФМЛ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.