Як досягти успіху? Питання, яке цікавить багатьох. Продається безліч книг, в інтернеті безліч матеріалів про «секрети успіху», але насправді, в пошуках чужих секретів успіху існує фундаментальна вада: ці секрети належать комусь іншому і до вас можуть виявитися не застосовні. Річ у тому, що чужий досвід не можливо повторити. Адже всі люди різні: і в однакових умовах у кожного різні можливості та обмеження. Крім того, варто звернути увагу на те, що ці секрети успіху з’явилися вже після того, як люди стали успішними, тобто, спочатку вони виконали деякі роботи, зробили деякі досягнення, а вже потім переповіли, як домоглися цього. Розумієте? Адже найчастіше успіх не планується заздалегідь, і досягається він не просто тим, що виконуються деякі, так звані, принципи успіху! І якщо ви продовжите десь шукати секрети успіху, ви будете розчаровані.

Так що ж тоді робити?

Ми вважаємо, що допоможуть вам в цьому кілька рекомендацій:

– покладайтеся на себе та створюйте свої власні правила,
– визначайтеся, куди вам потрібно йти, що вам потрібно знати та дійте,
– оберігайте себе від зайвого тиску (більше досягається через простоту, ніж через силу),
– не користуйтеся готовими рецептами. Як тільки ви берете конкретні інструкції, ви ризикуєте прожити своє життя за чужими правилами, правилами, які засновані на чужих смислах, на чужих сильних і слабких сторонах.

Як тільки ви усвідомите, що успіх – це подорож, а не пункт призначення, то ви створите свої власні секрети успіху.

А ми готові вас супроводжувати у цій неповторній подорожі!

Валерій Грищук
Римма Грищук

◊◊◊

Перевірена часом істина – ніхто ніколи не зможе прожити життя за вас. Ви повинні знайти сенс і ціль життя самостійно. Ніхто інший не має потенціалу, щоб зробити це за вас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.