Ви ставите собі питання: чому одні легко заробляють гроші, а інші, старанно працюючи, постійно потребують грошей. Буває, що іноді із заздрістю дивитеся, як люди не мають проблем з грошима, можуть задовольнити свої потреби в грошах. Чому так?

Відповідь проста. Люди, що залучають до себе фінансовий успіх, знають як притягнути до себе гроші на енергетичному рівні, вони уміють акумулювати та посилити енергію багатства.

Можна не вірити в магію, але все таки гроші, обходячи усі економічні закони, живуть за своїми власними законами.

Ні важка праця, ні знання й навички, в зароблянні грошей та великий спадок не зроблять вас фінансово благополучним, якщо не знати цих законів.

Дуже важливим чинником для залучення до вас грошового потоку, є відношення до самих грошей. Подумайте, як ви ставитися до грошей. Звичайно, коли добре заробляєте і гроші знаходять до вас дорогу, ви радієте.

А ось що відбувається, коли ви отримали менше за очікуване?
Які у вас думки? Швидше за все, наприклад, такі :
” Та хіба це гроші”!,
“Я стільки працював за такі копійки”! … .
Що тоді? Тоді гроші йдуть до тих, хто з вдячністю прийме “ці копійки” і навіть найменший заробіток порахує за удачу.

Адже є люди, які бажають їх заробити. Гроші, як і люди вимагають до себе повагу, любові й дбайливого відношення.

Треба радіти будь-якій кількості грошей і дякувати за саму присутність їх у вашому житті.

Адже подумайте, як би ви поступили, якби до вас так зневажливо ставилися близькі й знайомі. Рано чи пізно ви б від них пішли, або уникали спілкування з такими людьми. Теж саме роблять гроші. Не даремно говорить народна мудрість: Гроші йдуть до тих, хто їх любить! “.

Тому треба стежити за своїми думками й словами, спілкуватись з успішними людьми, уникаючи негативу в думках (особливо заздрість до чужого багатства). Треба захоплюватись їх успіху, вчиться у них, оскільки ці люди знають, як притягнути гроші.

Мрійте не про самі гроші, а про те, що ви хочете на них купити. Також пам’ятаєте, що ви гідні цих покупок.

У багатьох людей на підсвідомому рівні існують певні блоки, що заважають грошовому потоку. Блоки, які створилися з різних причин. Це може бути й страх великих грошей, страх, що хтось вкраде, думки про те, що значні гроші приносять за собою великі проблеми. Та багато інших блоків,  у тому числі сором за те, що у тебе більше грошей, ніж у твого оточення. Через це гроші до вас не йдуть або йдуть від вас. Дуже важливо знати, що у вас відбувається, визначити причину по якій гроші вас оминають.

Прагнучи мати певну кількість грошей, дуже важливо точно знати навіщо вам така кількість грошей, як ви їх збираєтеся витратити. Мріючи про гроші, без певних дій, які повинні на вашу думку привести до заробляння цих грошей, не вартує надіятись на їх появу.

Ще краще написати довгостроковий план цих дій. Цим ми освітлюємо шлях грошам і тоді вони легко можуть знайти до нас дорогу.

З повагою ставитеся до себе, своєї роботи й своїх грошей!

Тоді буде вам щастя!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.