Консультаційні послуги

  Оскільки консультуванні потребують різні люди й звертаються за допомогою з різних приводів, то консультування розділяємо на види в залежності від індивідуальних особливостей клієнтів і тих життєвих криз, з приводу яких вони звертаються за психологічною та іншою допомогою:
Індивідуальна консультація

Індивідуальне консультування

Показано клієнтам з підвищеним стресовим навантаженням, проблемами з відчуженням, складнощами з пристосуванням до нового оточення, різними кризами у взаємовідносинах (чоловіко-жіночими, дитячо-батьківськими, соціальними), труднощами в конфліктних ситуаціях.

Індивідуальна психотерапія

Показана клієнтам, які страждають невротичною депресією, різними фобіями, панічними атаками, різноманітними психосоматичними симптомами, сексуальними розладами, залежностями, нарцисичним розладом, гострим станом втрати, посттравматичним стресовим розладом,  є жертвам насильства.

Психотерапія сімейної пари

Психотерапія з парами

Вона допомагає парам, у яких є певні труднощі у відносинах, розібратися в ситуації - усвідомлено змінити її на краще.

Бізнес косультування в гешталт-підході

Бізнес консультування

Значення хорошого Контакту в бізнесі неможливо переоцінити. Якість Контакту керівника та підлеглого, співробітників різних відділів, менеджера і клієнта, колег між собою, а також  навички ваших співробітників донести свою думку до інших,  та вміння чути іншу людину (а не свої думки про те, що він нібито мав на увазі), безпосередньо сприяють доходу бізнесу.

Організаційне крнсультування в гештальт підході

Організаційне консультування

Забезпечує організаціям ряд очевидних вигод. Вони дозволяють відрізняти нормальні кризові ситуації, з якими організація може впоратися своїми силами, від аномальних, що вимагають втручання ззовні. Крім того знання свого реального стану дозволяє організаціям використовувати превентивні заходи для того, щоб пом'якшити очікувані проблеми або уникнути їх зовсім.
Групова терапія в гештальт-підході

Групова психотерапія

Існують різні формати груп відповідно до потреб й вподобань учасників:

- групи особистісного росту;
- тематичні групи;
- групи зустрічей.

.

Гештальт-коучинг

Гештальт-коучинг

Метод являє собою синтез коучингу та гештальт-терапії.
При цьому з коучингу береться чітка постановка мети, розробка плану дій, що веде до досягнення результату, аналіз ресурсів, мотивація та контроль.
А гештальт-терапія  виявляє психологічні проблеми, блоків й травм минулого. Тобто людина, рухаючись до чітко визначеної мети, попутно отримує психологічну допомогу й підтримку: вивчає себе, працює зі своїм внутрішнім станом, усвідомлюючи внутрішні блоки, травми й душевні переживання і звільняється від їх впливу.

Репетитор з математики

Репетиторство

Репетиторство — широко розповсюджена практика. Репетиторство відрізняється від звичайного навчання у класі індивідуальним підходом і високим рівнем взаємодії репетитора з учнем. Саме це й забезпечує належний рівень засвоєння знань.

Дитяча та підліткова терапії

Психотерапія з дітьми та підлітками

В цьому випадку робота проводиться з сім'ями, де у дітей є різні проблеми. Це можуть бути труднощі з поведінкою, адаптацією, або ж у дітей можуть розвиватися психосоматичні симптоми. Паралельно роботі з дитиною психотерапевт також проводить роботу з членами сім'ї.

 

Личный бренд в интернете

Просування власного бренду

Правильне презентування себе, як психотерапевта. Про те, як залучати нових клієнтів і не загубитися серед інших фахівців? Як в інтернеті формується довіра