“Будучи впевненим в собі, ти перемагаєш ще до старту” – Маркус Гарви.

Впевненість в собі – це важливий чинник, що відрізняє людей, які досягають своїх цілей від тих, хто їх не досягає. Впевнені в собі люди переконані в тому, що вони можуть чогось досягти – пробігти марафон, почати свій бізнес, запросити дівчину на побачення (так, щоб вона погодилася), отримати підвищення, влізти в старі джинси після вагітності, знайти цікавих друзів. І вони це роблять.

Наш розум є дуже потужним інструментом, і вплив наших думок і слів не можна недооцінювати. Наші думки створюють наші емоції. Наші емоції спонукають нас до дій. Наші дії якраз створюють наше життя. Впевнені люди мають більший контроль над своїми думками і перетворили в звичку завжди діяти, тому що мозок запрограмований на “Я можу”.

Ось дев’ять речей, які роблять впевнені в собі люди, яких ви можете застосувати до свого життя :

Не ускладнюй. Ви чогось хочете? Добре! Створіть план, щоб зробити його вашим. Тримайте погля на цілі і не відволікайтеся на інше, не дозволяйте собі або іншим людям відволікати вас сумнівами.

Зосередьтеся на тому, що ви хочете. У впевнених людей завжди позитивне бачення майбутнього. Вони чекають тільки хорошого і в результаті вони отримують те, що чекали. Очікування дуже потужна сила.

Поводьтеся так, як ніби це вже ваше. Люди, які впевнені в собі, дозволяють своїм словам і своїм діям відповідати своїм результатам. Це вселяє впевненість в інших.

Використайте слова з наміром. Розглянемо різницю з двома людьми, обговорюючи свій новий блог.
Можна було б сказати: “Так, я блогер. Ви любите старовинні гаманці теж? Чудово! Ви повинні переглянути нові зображення, які я розмістив”.
Інший: ” Ну, я намагаюся зробити блог, але я не впевнений, що я роблю це правильно (нервовий смішок)
“Як ви думаєте, хто отримає найбільшу кількість переглядів?

Слухайте, але не звертають уваги на думку інших. Багато людей в хорошому сенсі іноді припускаються помилки у своїх застереженнях. Впевнені люди слухають інших людей, але не дозволяють різним думкам збити їх з наміченого шляху. Це ваше життя!

Присвятіть час на те, що має значення. Впевнені люди можуть сказати “ні”, щоб зберегти собі час і енергію для своїх пріоритетів. Як не дивно, люди відносяться до них з великою повагою, як результат.

Будь скромним. Впевнені особи не говорять нескінченно про свої успіхи. Впевнені в собі люди дозволяють своїм успіхам говорити самим за себе. Їм не треба про них заявляти.

Знайте, що невдачі іноді неминучі, і не варто їх боятися. Турбуючись про невдачі, ви можете перешкодити собі робити що-небудь взагалі. Упевнені люди як і раніше упевнені, навіть коли вони терплять невдачу. Вони знають, що після невдачі прийде успіх.

Повторюйте усе сказане вище! Зміцнення впевненості в собі потрібно протягом всього життя. Чим більше ви практикуєте упевненість як відношення, тим швидше це стане для вас природним станом.

Найуспішніші і щасливіші люди не народжуються найбагатішими, красивішими і талановитішими. Вони просто вірять в себе і досягають те, чого хочуть.

“Я можу” і “Я не можу” – ці думки створюють різні емоційні стани. Ваш розум дуже слухняний і веде по тому шляху, який йому самі вказуєте. Що ви вибираєте?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.