Одним із специфічних аспектів особового зростання є прагнення до навчання. Усі люди люблять грати в ігри і роблять це до самої старості. Ігри – дуже ефективно створюють можливості для постійного навчання і розвитку. З їх допомогою вирішуються питання не лише виховання і навчання дітей, але і величезна кількість бізнес-завдань, таких як нематеріальна мотивація, маркетингові завдання, взаємодія з клієнтами, найм на роботу, управління персоналом, навчання фінансової грамотності та інші завдання.

Коли людина грає в гру, вона використовує яку-небудь стратегію поведінки. Це проявляється в прийнятті нею певних рішень. Існують класификації типів гравців. (Концепції Річарда Бартла визначає чотири типи гравців, що відрізняються один від одного поведінкою та мотивами зацікавлення в грі: агресори, достигаторы, иследователи і соціалісти ). Коли правильно визначити тип гравця, можна з великою вірогідністю передбачити його модель поведінки, сильні і слабкі сторони. Що є дуже важливим чинником у бізнесі.

Гра сприяє не лише в отриманні навички наполегливості в досягненні мети, відчувати стан бути переможцем, але й дає досвід як тримати “удар” поразки. Дуже важливо прожити ситуацію не успіху, вміти знаходити в собі сили для відновлення. Людина граючи, дивовижним чином проектує свій характер, манеру поведінки та інші якості, які властиві їй в реальному житті в гру.

Граючи, ми здійснюємо помилки і програємо для того, щоб в реальному житті стати тільки переможцем. Потрібні навички в певній сфері, емоційний стан, отримані в грі, обов’язково допоможуть ним стати.

До того ж, важливо вміти перенести у ваше життя задоволення від процесу, наполегливість в досягненні мети, нові яскраві враження, азарт, радість перемог, які властиві під час гри.

Живіть граючи!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.