Кажуть, що Успіх залежить від кількості зусиль докладених для досягнення своєї мети! Чим більше спроб, тим вірогідніше, що буде позитивний результат.

На мою думку не так все однозначно. Звичайно не варто здаватись і постійно треба шукати нові шляхи… Але значна частина людей робить немало спроб і бажаного результату не досягає. Головне в успіху не кількість зусиль, а їх якість (ефективність цих зусиль, правильна стратегія).

Чому одним вдається, ламаючи шаблони, бути ефективними (часто бути першими в своїй сфері діяльності), а іншим, роблячи багато зусиль, залишається задовільнятись хоч якимись досягненнями.

Як вибрати правильну стратегію досягнення успіху?Володіння необхідними ресурсами (талантами, навиками, грошима, здоров’ям…) не гарантує успіху, якщо не вміти ними управляти і витрачати намарно.

Роблячи багато зусиль, результату можна досягнути, але це може бути лише короткотерміновий успіх. Людина втомлюється фізично і морально, адже успішність вимагає безперервної готовності до дій. А це постійна напруга.

Як же вдається успішним людям завжди бути на висоті, не виснажуватись?

Успішні люди напружуються лише в ті моменти, коли потрібно діяти, а в решту часу вміють повністю розслаблятись і бути напоготові до наступних дій. Щоб бути ефективним, потрібно використовувати лише той мінімум необхідної енергії необхідний для вирішення конкретної проблеми чи завдання.

Як вибрати правильну стратегію досягнення успіху?Успішні люди — стратеги. Лише будучи стратегом можна завжди досягати успіху. А для вироблення правильних стратегій неохідно враховувати багато деталей, які потрібно по-перше бачити, а по-друге співставляти (різні нюанси і події) і впливати на них. Щоб помічати деталі, знадобиться вміння бути спостережливим до всяких дрібниць …

Найцікавіше, що спостереження не є функцією розуму. Ця функція належить нашому тілу. Чим більше не ефективних зусиль людина здійснює, тим більше слабшає здатність до спостереження. Напруга тіла лише вбиває спостережливість. Що загалом приводить до ще більш неефективних дій і рочарувань.

Успішна людина в основному розслаблена і нічого спеціально не робить для спостереження. Вміння бути в розслабленому стані дає можливість працювати всім інформаційним каналам (слух, зір, смак, нюх …). Коли ці канали не працюють, свідомість змушує напружуватись тіло , що приводить до втоми, хвороб, блокування уваги і в результаті до невдач. Причому, ця невдача може бути несподіваною, тому що може складатись з багатьох маленьких невдач, які були непоміченими в цій постійній напрузі.

Отже дуже важливо розвивати своє тіло. Воно вчиться швидше за розум, воно може «побачити» те, чого не може побачити розум. Вміння розслабити своє тіло — це шлях до розвитку інтуїції, відновлення своїх сил і шлях до постійного успіху.

One thought on “Як вибрати правильну стратегію досягнення успіху?”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.