Business Weekend

"Психологія бізнесу"

"Роль особи Лідера (власника бізнесу) для успіху його справи"

Найдорожчий та найцінніший ресурс будь-якого бізнесу – його працівники. Від того, наскільки грамотно власник будує стосунки з партнерами та персоналом, залежить успіх його бізнесу.

Валерій та Римма Грищук

"Астрологія в бізнес-процесах та організації підприємницької діяльності"

"В житті людини є два важливі дні:
перший - коли вона народилася,
а другий - коли зрозуміла для чого."   - Вільям Барклі

Оксана Сайка

"Фундамент Успішного Майбутнього"

Наше майбутнє є відображенням нашого минулого.
Для того, щоб змінити майбутнє, потрібно попрацювати над минулим

Олег Шаргородський

"Методика швидкого перевтілення"

Техніки, що дозволять легко отримувати бажане: запрограмувати себе на процвітання; бути задоволенним собою, тілом, здоров'ям; бути енергійним та драйвовим; збудувати відносини чи сім'ю своєї мрії....

Ольга Хованська

Business Weekend відбувся

В цей весняний теплий день у конференц-залі готелю «Нота-Бене» панувала затишна атмосфера свята. Підготовка заходу тривала протягом 3 місяців, тому для нас організаторів було дуже важливо, щоб усе пройшло бездоганно, адже було дуже важливо створити гарну атмсферу та комфорт для всіх учасників, зробити міроприємтсво насиченим корисною інформацією!

Насправді даний  семінар для нас - це був великий початок нового досвіду, тому звичайно ми дуже старались, врахувати все до дрібниць і передбачили можливі нюанси.

Хочемо подякувати нашим спікерам: Риимі та Валерію Грищук, Ользі Хованській, Оксані Сайці та Олегу Шаргородському за їхній вагомий  вклад у наш захід.

Саме завдяки їхнім виступам ми почерпнули нові знання, які допоможуть позбутись старих звичок і впевненіше йти до успіху.

Велика подяка нашим спонсорам «Фемелі декор» за чарівні букети для наших тренерів, а також "Світ-бісквіт" (м.Львів) за смачні солодощі. І  усім, хто допомогав створювати гарний настрій нашим гостям, а саме : оранізатору семінару бізнес-уікенд Скварій Юлії, ведучій Ользі Теліпській, а також нашим координаторам Наталії Піонткевич та Анні  Росі за допомогу у підготовці та проведенні семінару, фотографу Олександру Бардашевському  відео-оператору Сергію Глущенко та співачці Квітані.

Відгуки учасників семінару

Семінар Business Weekend став дуже трепетним і особливим початком нового офлайн-формату заходів, які ми приготувала для вас!. В цей день нашими гостями стали понад 150 учасників семінару з різних куточків України. Ми навчались, спілкувались та відпочивали разом і впевнені, що подарували прекрасні емоції не лише собі, а й нашим гостям.

Ми вдячні кожному, хто був з нами в цей день, адже кожен гість  для нас особливий! Ми отримали зворотній зв’язок від учасників семінару і дуже вдячні усім за теплі слова та відгуки про наш захід!

Надіємось побачити Вас на наступному семінарі.

Допомога у зв'язку з різними життєвими кризами, відсутністю цілей, сенсу життя, організацією свого бізнесу, кар'єрного зростання.