Багато людей сподіваються на швидкий успіх в бізнесі, хочуть отримати "все і відразу". Але, на жаль, це трапляються дуже рідко і триває невеликий проміжок часу. Краще не розраховувати на везіння, а наполегливо працювати над побудовою системного бізнесу

Бізнес консультування для :.

Власників бізнесу
ТОП-менеджерів і управлінців
Людей, які хочуть побудувати кар'єру
Тренерів
Бажаючих відкрити власну справу
Тих, хто хоче для себе визначити тип керівництва командою
Приватних підприємців, мережевих лідерів, страховиків ...
Тих, хто хоче уникнути помилок в організації бізнесу

Ваша справа має приносити стабільний зростаючий дохід і задоволення, а не втянувала в рабську позицію по її обслуговуванню, щоб бізнес працював на вас, а не ви на нього

В гештальті одне з базових понять - поняття Контакту. Від якості взаємодії керівника і підлеглого, продавця і клієнта, співробітників різних відділв між собою, від того наскільки співробітники вміють донести свою думку до інших, наскільки добре вони чують клієнтів, безпосередньо залежить дохід бізнесу.

  Під час консультації або тренінгу робота гештальт-терапевта ніколи не зводиться тільки до раціональних речей або навпаки тільки до емоційності. У вас будуть задіяні і тіло, і емоції, і логіка, і спосіб взаємодії з іншими, і ваші духовні цінності.

  Те саме можна сказати і до роботи з організацією в цілому - зачіпаються усі сторони: матеріальну, емоційну атмосферу в колективі, спосіб прийняття рішень, спосіб комунікації в колективі, цінності компанії.

  Це не тільки хороша діагностика, а й стратегія роботи спрямована на відновлення цілісності компанії. Зміни, які досягає клієнт під час роботи, відбувається завдяки отриманню нового досвіду. Його осмислення і прийняття.

Працюючи з гештальт-консультантом клієнт має можливість покращити якості контакту і усвідомити те, як відбуваються несвідомі зриви в різних ситуаціях.