Як відомо, центральные банки будь-якої країни володіє, закрепленою за ними, монополією на емісію грошей, а також на контроль і покарання за порушення їхніх директив. Тому кожний фінансовий регулятор не хоче втрачати монопольне становище в грошовій сфері. І природнім є утримання інновацій, що виходять зі сфер, що знаходяться за межами впливу банків.

У той же час все більше великих компаній проявляють зацікавлення до біткойну. Простежується велике зацікавлення до базової технології даної криптовалюти. Ріст уваги до біткойну сприяє його розвитку, що не може не насторажувати банки. Справа в тому, що багато років банки отримують величезні прибутки від існуючих механізмів платежів, а тепер, з появою криптовалют, є їм альтернатива (платежі проходять прямо, не звертающись до послуг банків).

Є ймовірність того, що банки, спроможні спробувати законно знищити криптовалюту, або приватизувати деякі з’єднань платіжної технології, що знову дасть їм можливість отримувати прибуток з платіжних операцій. А це протирічить децентралізованій спрямованості биткойна. Процес не спинити …

Цікавим є те, що в Європі хотіли створити державу Ліберландю (Вільна республіка Ліберланд). Скоріше це віртуальний прикол, але вже існує офіційний сайт: http://liberland.org, прапор та герб. А головне, офіційною валютою стане біткоїн або інша криптовалюта. Що очікує цю “країну”?

2 thoughts on “Біткоіни – виклик існуючому механізму платежів.”

  1. Собираем понемногу криптовалюту, после её храним и ждём если она подорожает. Позволительно криптовалюты потратить тож перевести в деньги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.