Завдання № 22

1. Чоловік має 6 синів, кожний з яких старший від попереднього на 4 роки, а найстарший утричі старший молодшого. Який вік синів?

2. Син у три рази молодший за матір і на 25 років за тата. Разом їм 75 років. Скільки років кожному з них?

3. Зараз Ганнуся у 4 рази старша від Марійки. А через 4 роки вона буде старша у 2 рази. Скільки зараз років дівчаткам?

4. Оля старша за Іринку на 3 роки, від Тоні вона старша на 4 роки. Разом сестричкам 35 років. Який вік кожної із дівчаток?

5. Коли Андрію виповниться через 5 років стільки років, скільки зараз Миронові, він буде втричі старшим за шестирічного Олега. Хто з хлопчиків найстарший, а хто – наймолодший? Скільки років кожному із них?

6. Петрик та Василько – брати дівчаток Олі та Насті. Кожна дівчинка молодша за свого брата на 2 роки. Оля старша за Василя на 3 роки. Всього дітям разом 42 роки. Назви, хто з хлопчиків і дівчаток знаходиться у родинних зв’язках, і визнач їх вік.

7. Якщо вік бабусі збільшити на 4 роки, то вона буде старшою за свою онучку у 6 разів, а якщо вік матері зменшити на 4 роки, то її вік буде у 3 рази більшим за вік своєї дочки. Різниця між віком бабусі та матері складає 25 років. Обчисли вік бабусі, матері, онучки.

8. Батькові 32 роки. Одному з його синів 8 років, а другому 6. Через скільки років вік батька дорівнюватиме сумі років обох синів?

9. Батькові 39 років, а синові 14. Через 16 років вік сина і доньки разом дорівнюватиме віку батька. Скільки років доньці зараз?

10. Сашкові 11 років, а Оленці – 3 роки. У скільки разів Сашко буде старший за сестру через 5 років?

11. Коли Алісі виповнилось 6 років, її мамі було 30 років. Тепер мама в 4 рази старша за доньку. Скільки років Алісі та скільки мамі зараз?

12. В одній сім’ї троє братів. Коли запитали, скільки їм років, то старший відповів: «Нам усім 24 роки. Мені та Тарасику разом 16 років, а Тарасику і Максиму – 14 років». Скільки років кожному з братів ?

13. Миколці вдвічі більше років, ніж буде Павлові тоді, коли Степанові виповниться стільки, скільки Микола має зараз. Хто з хлопців найстарший, а хто наймолодший?

14. У сім’ї троє дітей: Андрійко, Маринка і Галинка. Одній дитині 5 років, іншим 8 і 13 років. Скільки років кожному з них, якщо одна дівчинка ходить до дитячого садочка, а Маринка старша від Андрійка?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.